telgodz. 7-15
 
 
Kategorie strzałka
Filtrowanie strzałka
Średnica
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Rodzaje produktów
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Szybki kontakt

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

telefon535-572-882 godz. 7-15

r.sikora@itekpolska.pl

Sprawdź jak do nas trafić!

mapa
Wkład kominowy - budowa
20140611104727_4e791205f8a17981d62c5c9af.jpg

Wkłady kominowe kwasoodporne

Oferta produktowa firmy ITEK Polska, oprócz elementów kominowych czarnych, obejmuje także wkłady kominowe kwasoodporne, które przeznaczone są do odprowadzania spalin z kotłów opalanych olejem opałowym bądź gazem. Wkłady są odporne na kwasy powstające podczas spalania tych materiałów, ponieważ produkuje się je ze stali nierdzewnej kwasoodpornej.

W naszej ofercie znajdą Państwo wkłady kominowe kwasoodporne jednościenne, wkłady kominowe dwuścienne izolowane oraz owalne (tzw. owale). Te ostatnie stosuje się m.in. w prostokątnych kominach, aby wykorzystać w nich jak najwięcej miejsca. Sprawdzą się doskonale we wszystkich sytuacjach, gdzie niemożliwe jest umieszczenie wkładu okrągłego. Z tego powodu często montuje się takie rozwiązanie podczas remontowania starych kominów, które zazwyczaj mają przekrój prostokątny.

Zapraszamy do sprawdzenia dalszej części naszego katalogu produktów, w którym znajdują się wkłady kominowe żaroodporne oraz wkłady turbo.

 
 
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności